Mada, Menas, Laisvalaikis.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mada, Menas, Laisvalaikis.

Mada, Menas ir Laisvalaikis Tau.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Emi*

Go down 
AutoriusPranešimas
Emi*
Naujokas.
Emi*


Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2009-02-19
Age : 28

Emi* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Emi*   Emi* EmptyŠt. 02 21, 2009 1:54 pm

Konichiwa !
Sveikučiai ;D
Mano vardas Emilija. Gimiau Šiauliuose ;D 12 metų gyvenau tenai, bet dabar gyvenu Joniškyje ;_;
Nekenčiu
Melagių, veidmainių, dviveidžių, žmonių kurie kankina gyvūnus, žmonių kurie nesisengia padėti draugams, o paskui patys prašo pagalbos, nekenčiu netolerantiškų žmonių, rasistų, žmonių kurių žodynėlis susideda vien iš keiksmažodžių ir ''mandrų'' žodžių...
Dievinu
Šokoladą, lietinius su bananais, saldžius kvepalus, kačiukus, tikrus draugus, hug'us, įdomių knygų skaitymą, filmų žiūrėjimą, piešimą, pižamų vakarėlius, arbatą su citrina, giedrą dangų, vasarą, auskarus, papuošalus...
Aplinkinių nuomonė
Tiesą sakant man aplinkinių nuomonė truputuką rūpi ;D
Esu girdėjusi, kad esu įžūli ;D
Bijau...
Bijau netekti dar daugiau artimūjų, bijau likti visiškai viena be draugų, bijau netekti regėjimo, bijau netekti klausos, bijau susirgti nepagydoma liga, bet šiaip fobijų neturiu ;D
Beje...
Turiu 5 auskarus kairioj ausyj, 3 dežinioj, bamboj ir nosyj. Ir auginu nuostabią katytę:
Katytė Mimi: Emi* P1240023gi9

Emi* 0109062305325tj6
Emi* P2060095qp7
Atgal į viršų Go down
 
Emi*
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mada, Menas, Laisvalaikis.  :: Nariai :: Susipažinkime-
Pereiti į: